NEW STYLE FOR YOUR CAR
+48 500 600 410

Zmiana koloru samochodu (oklejanie)

Elegancja

Podstawową zaletą oklejenia samochodu folią jest jego zmiana koloru bez ingerencjii w lakier. Jest to swego rodzaju nowa "skórka" nałożona na pojazd.

Zrób symulację z foliami 3M

Ochrona

Największą zaletą oklejenia auta jest ochrona lakieru przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Szeroki wybór

W naszej ofercie znajdą Państwo folie takich producentów jak Avery, 3M uzupełnioną o produkty Hexis oraz Oracal.

Dlaczego oklejanie?

Co daje oklejenie auta?

A dlaczego nie? Oklejenie samochodu specjalną folią jest najprostszym, najszybszym oraz oferującym najlepszy efekt końcowy sposobem na zmianę obecnego wizerunku pojazdu przy zachowaniu relatywnie niewielkich kosztów w porównaniu choćby do tradycyjnego lakierowania.

Profesjonalnie wykonany montaż folii nie tylko zmienia kolor pojazdu tak, aby zmiana z zewnątrz była praktycznie niezauważalna ale i zabezpiecza oryginalny lakier przed odbarwieniami, blaknięciem czy zniszczeniem. Podczas aplikacji folia jest "zawijana" na krawędziach zabezpieczając samą folię przed odklejaniem się pod wpływem czynników zewnętrznych (pogodowych, myjni mechanicznych). Możliwe jest również oklejenie wnęk drzwi co całkowicie niweluje jakiekolwiek pozostałości oryginalnego koloru auta. Stosowane przez naszych aplikatorów folie o szerokości 152 cm gwarantują całościowe oklejenie pojazdu bez tzw. łączeń.

Ważnym jest zaznaczenie, że mimo wieloletniej trwałości folii aplikowanych przez naszych specjalistów sam proces jest odwracalny i folia może być całkowicie zdemontowana przywracając pojazdowi oryginalny kolor.

Ile kosztuje zmiana koloru auta?

Określenie jednej stałej „sztywnej” stawki na oklejenie całościowe lub częściowe pojazdu jest niemożliwe ze względu na to, iż jest ono zależne od rodzaju wybranej folii i jej producenta oraz naturalnie wielkości i skomplikowania powierzchni samego nadwozia. Dlatego też każda wycena jest indywidualna.

W celu uzyskania konkretnej wyceny dla Twojego samochodu zachęcamy gorąco do kontaktu telefonicznego pod numerami 725 197 621, 508 061 620 lub przesłania zapytania (najlepiej zawierającego załącznik w postaci zdjęcia pojazdu) na adres info@wrap-car.pl. Z przyjemnością przygotujemy precyzyjną wycenę oraz pomożemy w doborze najlepszych materiałów i rozwiązania.