NEW STYLE FOR YOUR CAR
+48 500 600 410

Szkolenia z przyciemniania szyb i oklejania pojazdów folią

W ramach szerokiego wachlarza oferowanych przez nas usług prowadzimy również profesjonalne szkolenia indywidualne oraz grupowe w tematach przyciemniania szyb oraz oklejania pojazdów.
Stosowane przez nas metody nauczania przygotowane są specjalnie z myślą o tym, aby po zakończeniu szkolenia uczestnik był w stanie samodzielnie i pewnie podjąć się oklejenia samochodu lub przyciemnienia jego szyb. Koszt kursu obejmuje zarówno wykłady jak i pracę praktyczną oraz materiały zużyte przez kursanta dla potrzeb szkolenia.

Szkolenie - przyciemnianie szyb

Szkolenia te składają się z części teoretycznej oraz praktycznej, w trakcie której kursanci samodzielnie w oparciu o wskazówki prowadzącego oklejają mocno profilowaną szybę samochodową. Podczas aplikacji folii poznają wszystkie techniki oraz praktyczne sztuczki pomocne w nietypowych sytuacjach.

Staramy się przekazać całą wiedzą, jaką sami zdobyliśmy na przestrzeni lat, zawierając w niej komplet informacji na temat profilowania, docinania, montażu (bez ściągania tapicerki i wyciągania szyb) zarówno w zwykłych autach jak i typu sedan, wykańczania krawędzi oraz aplikacji folii na podłożach o nietypowych kształtach.

Omawiamy również wszystkie narzędzia oraz materiały stosowane przy oklejaniu szyb samochodowych tak aby po zakończeniu kursu uczestnik mógł bez strachu i będąc pewnym zdobytej wiedzy przystąpić do samodzielnej aplikacji folii.

Blok szkoleniowy trwa 6 godzin i jest przeprowadzany w godzinach 10:00-16:00

Szkolenie - oklejania pojazdów (zmiana koloru)

Tak samo jak w przypadku przyciemniania szyb tak i przy oklejaniu pojazdów kładziemy szczególną uwagę na to, aby przeprowadzane szkolenie było nie tylko suchym wykładem na temat technik aplikacji i stosowanych materiałów ale i pracą praktyczną, w której kursant bezpośrednio i samodzielnie będzie pracował nad oklejeniem fragmentu auta.

Szkolenia odbywają się w trybie indywidualnym lub grupowo. Naturalnie, staramy się prowadzić je tak, aby dostosować przebieg nauki i podział teorii wraz z praktyką do osobistych potrzeb i predyspozycji (aktualnej wiedzy oraz możliwości) uczestników.

W ramach wykładów nasi trenerzy nie tylko wskażą najskuteczniejsze i najbardziej optymalne techniki aplikacji folii oraz nauczą stosować wymagane narzędzia w praktyce ale i korzystając ze swojej wiedzy będą służyć radą i pomocą w wypadku gdyby pojawiły się jakieś niejasności lub pytania wybiegające poza zakres samego szkolenia.

Blok szkoleniowy trwa 6 godzin, obejmuje teorię jak i praktykę, jest przeprowadzany w godzinach 10:00-16:00