NEW STYLE FOR YOUR CAR
+48 500 600 410

Reklama na samochodzie (oklejanie)

Całościowe oklejanie

Jest to najpowszechniejsza a zarazem najbardziej efektowna forma reklamy dająca praktycznie nieograniczone możliwości zaprezentowania produktu lub usługi. Większa powierzchnia pokryta folią oferuje możliwość prezentowania grafik reklamowych, sloganów czy danych kontaktowych firmy w dużym formacie, a co za tym idzie jest łatwiejsza do spostrzeżenia z daleka i dociera do większej liczby potencjalnych klientów.

Reklama ploterowa

Mimo tego, iż reklama wycinana ploterowo jest znacząco tańsza od całościowego oklejania pojazdu, to przekaz może mieć podobną skuteczność. Niestety jezeli chodzi o efekt wizualny ta wersja reklamy przegrywa z całościowym oklejeniem pojazdu. Do tego rodzaju reklamy stosujemy jedynie folie polimerowe o zwiększonej wytrzymałości i gwarancji producenta do 7 lat.

Folia okienna OWV

Folie okienne OWV mogą być stosowane zarówno jako reklama wyłączna, jak i też jako uzupełnienie całościowego oklejania pojazdu. Ich specjalistyczna struktura powoduje, iż oferują efekt zbliżony do tzw. lustra weneckiego, gdzie z zewnątrz prezentowana grafika bądź tekst reklamowy, a od środka pojazdu zachowana jest widoczność przez okna.

Mobilna reklama na długie lata

Cechą charakterystyczną reklamy samochodowej jest jej łatwa dostępność oraz wysoka ekspozycja ze względu na jej mobilność i dynamikę – prawie każda firma posiada jakiś pojazd służbowy, mniejszy bądź większy. Samochód taki przebywając w różnych częściach miasta, zawsze ma szansę „dotrzeć” do potencjalnych klientów. Niewysokie koszty tego rodzaju rozwiązania sprowadzające się jedynie do utrzymania i eksploatacji pojazdu oraz brak konieczności opłacania wynajmu niezależnej przestrzeni reklamowej powodują, iż jest to jedna z najtańszych i najefektywniejszych form reklamy zewnętrznej. A ciekawy i unikalny projekt graficzny bądź chwytliwy slogan reklamowy wpływa również pozytywnie na „zapamiętywalność” marki.

W reklamie samochodowej wykorzystuje się wiele różnych materiałów (folie monomeryczne, polimeryczne, ploterowe, wylewane i OWV) i technologii wykonania – my pracujemy jedynie na najwyższej jakości materiałach renomowanych firm z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i narzędzi – stale starając się szkolić i podnosić nasze kwalifikacje. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług oraz specyfikacje indywidualne pojazdów (kształt oraz powierzchnia) nie pozwalają na jednolite i stałe określenie ceny realizacji danej usługi. Zachęcamy jednak do kontaktu telefonicznego pod numerami 725 197 621, 508 061 620 lub przesłanie zapytania mailowego (najlepiej z załącznikiem w postaci zdjęcia pojazdu) na adres info@wrap-car.pl a nasi specjaliści chętnie pomogą wycenić usługę oraz wybrać odpowiednie materiały pod Państwa indywidualny projekt reklamowy.

Skuteczność reklamy outdoorowej

reklama na samochodzie 91%
wielkoformatowe nośniki reklam 86%
plakaty, afisze, billboardy, słupy, 78%
backlight scrolle 65%