NEW STYLE FOR YOUR CAR
+48 500 600 410

Przyciemnianie szyb

Komfort i bezpieczeństwo

Wysokie promieniowanie widzialne i podczerwone (IR) powodują nagrzewanie się pojazdu do tak wysokich temperatur, że niejednokrotnie kłopotliwe może być samo wsiadanie do samochodu, nie mówiąc już o prowadzeniu bezpiecznej i komfortowej podróży.

Najczęstszym zabiegiem stosowanym w takiej sytuacji jest włączenie klimatyzacji na najwyższe obroty przy ustawieniu najniższej temperatury tak aby schłodzić auto w jak najkrótszym czasie. Nie jest to jednak najlepsze rozwiązanie ze względu na wzrost kosztów związanych ze zwiększonym spalaniem oraz niekorzystny wpływ pracy klimatyzacji na zdrowie pasażerów.

Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie ekskluzywnych folii samochodowych marki Llumar. Folie te ze względu na wysoką jakoś materiałów z których są zrobione i bardzo dobre parametry techniczne eliminują 99% promieniowania UV szkodliwego dla skóry człowieka i tapicerki samochodu. Dzięki redukcji całkowitej energii słonecznej od 31% do 60% (w zależności od rodzaju wybranej folii) pozwalają obniżyć temperaturę wewnątrz samochodu i zredukować zużycie paliwa.

Ochrona i elegancja

W odróżnieniu od folii innych firm, folie samochodowe Llumar zostały opracowane dla najbardziej wymagających klientów w najnowocześniejszych technologiach i z najlepszych materiałów. Pozwala to uzyskać dobre parametry redukcji nagrzewania nawet przy bardzo jasnych foliach w porównaniu do konkurencyjnych produktów. Zostały one zaprojektowane i wykonane w taki sposób aby nie zakłócać pracy telefonów komórkowych, radia czy globalnych systemów pozycjonowania (GPS).

Ich niesamowita przejrzystość optyczna oraz niski współczynnik odbicia nie koliduje z jazdą w nocy. Sam efekt końcowy poprawia wygląd auta zbliżając go do tego jaki oferują szyby fabrycznie przyciemniane. Ze względu na znaczną grubość folii oraz doskonałą warstwę anty-zarysową, jej żywotność jest bardzo wysoka a sama powierzchnia pozostaje łatwą w czyszczeniu przez wiele lat.

Zastanawiasz się nad przyciemnieniem szyb? Ale wszystkie samochody, które widziałeś z przyciemnionymi szybami nie wyglądały najlepiej – folia odbarwiała się, odklejała lub nawet widoczne na niej były bąble powietrza? Pamiętaj! Za zły wygląd przyciemnionych szyb odpowiada użycie folii o niskiej jakości i/lub błędy w instalacji. W firmie wrap-car stosujemy tylko najwyższej jakości materiały i korzystamy z najnowocześniejszych technologii tak aby wyniki naszej pracy były jej najlepszą wizytówką. Zapraszamy!

Animacja która pokazuje zalety folii Llumar

Proces przyciemniania tylnej szyby w Lancia Delta (mocno profilowanej)