NEW STYLE FOR YOUR CAR
+48 500 600 410

Ochrona lakieru - folie bezbarwne

Ponoć pierwsze wrażenie jest najważniejsze... Tak jak wizytówką dla człowieka jest jego odzienie, można przyjąć, że dla samochodu wizytówką jest jego lakier. Jest pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy oraz zarazem największym widocznym z zewnątrz elementem nadwozia pojazdu. Nic więc dziwnego, że stanowi jeden z ważniejszych elementów przetargowych stanowiących o cenie i stanie sprzedawanego lub kupowanego pojazdu.

Absolutnie każdy samochód czy to osobowy czy też większy narażony jest wielokrotnie na zadrapania czy odpryski powłoki lakierniczej. Kiepskie i niezadbane polskie drogi, gałęzie, kamyczki, żwir z pobocza lub wyrzucane przez koła innych aut oraz otarcia przy parkowaniu i codziennym użytkowaniu pojazdu to tylko niektóre z wielu potencjalnych powodów powstawania często głębokich uszkodzeń lakieru.

Ochronę tych newralgicznych powierzchni zapewniają specjalne bezbarwne folie (przeważnie poliuretanowe), które stanowią „bufor ochronny” pomiędzy lakierem a czynnikami zewnętrznymi rozprowadzając energię potencjalnego uszkodzenia po ofoliowanej powierzchni. Charakteryzują się one wysokim stopniem ochrony i mogą być stosowane na wszelkich modelach aut ze względu na szeroką gamę oferowanych grubości folii – od około 100 do ponad 250 mikronów. Prawidłowo i fachowo zamontowana folia jest praktycznie niewidoczna, oferuje odporność termiczną na poziomie od -50° do przeszło +110°C i gwarantuje trwałość nawet do 8 - 10 lat. Naturalnie, zabezpieczone folią ochronną pojazdy mogą być myte w myjniach wszelkiego typu, a samo ofoliowanie może być całościowe lub ograniczać się jedynie to najważniejszych i najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów nadwozia – maska, błotniki, lusterka i nadkola.

Celem dokładnej wyceny usługi całościowej bądź częściowej dla konkretnego modelu Państwa pojazdu czy grupy pojazdów zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami 725 197 621, 508 061 620 lub przesłanie zapytania mailowego (najlepiej z załącznikiem w postaci zdjęcia pojazdu) na adres info@wrap-car.pl – nasi specjaliści pomogą w wyborze rodzaju zabezpieczenia i stosownego modelu folii.