NEW STYLE FOR YOUR CAR
+48 500 600 410

O nas

Nasze certyfikaty

Początki marki Wrap-Car

Założyciele firmy – Mateusz Popow i Przemysław Momot, dzięki ambicji i ciężkiej pracy utworzyli markę Wrap-Car.

Będąc na rynku od 2006 roku nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, zdobywamy certyfikaty (między innymi certyfikat Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Krakowie pod nr R43-0651-ICiMB), szkolimy się oraz prowadzimy własne szkolenia tematyczne. Wszystko to w celu podniesienia swoich kompetencji i umiejętności oraz by być na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi. Ponadto chcemy pozostać innowacyjni na rynku lokalnym i nie tylko.

Od 2011 roku mamy przyjemność pracować już pod marką Wrap-Car, z siedzibą i pracownią we Wrocławiu. Tutaj swobodnie możemy oddać się naszej pasji – samochody dla nas to nie tylko praca, ale i coś, co kochamy! Mimo wielu lat doświadczenia ciągle stawiamy czoła nowym wyzwaniom i nie wahamy się też „iść krok przed konkurencją” podejmując ciężkie, nierzadko nietypowe zlecenia wymagające kreatywności i oderwania się od typowo przyjętych schematów.

Z końcem maja 2015 roku w wyniku rozwoju firmy powstała spółka MPM Company Sp. z o. o. – mimo tego Wrap-Car pozostaje własną i niezależną marką.

Nasza działalność

Zajmujemy się głównie przyciemnianiem szyb samochodowych, zmianą koloru pojazdów folią, reklamami na pojazdach, oklejaniem witryn, montażem wszelakiego rodzaju folii okiennych (przeciwsłoneczne, bezpieczne, antywłamaniowe. Ze względu na to, iż ciągle staramy się poszerzyć zakres naszej oferty i jakość usług - jesteśmy otwarci na niezwykłe i nietypowe zlecenia.

Zachęcamy do kontaktu!

Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i nowoczesne technologie. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach renomowanych firm, takich jak Llumar, Arlon, 3M. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie tak, jak indywidualni są nasi klienci oraz ich potrzeby - bez względu na ich wielkość i stopień skomplikowania czy nakład czasu, który musimy im poświęcić.

Ostatecznie jednak, najlepszą reklamą, a zarazem najwyższym wyróżnieniem dla nas jest zawsze satysfakcja klienta!