NEW STYLE FOR YOUR CAR
+48 500 600 410

Folie przeciwsłoneczne

Zastosowanie

Witryny sklepowe, hale produkcyjne, biura i inne obiekty o przeszklonych ścianach lub dachach to nie jedyne miejsca narażone na nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń przez promieniowanie światła słonecznego. Mieszkańcy bloków i domków jednorodzinnych również doskonale znają te irytujące i powracające niedogodności, które nie tylko podnoszą temperaturę w pomieszczeniach ale i powodują odbarwienia oraz blaknięcie kolorowych przedmiotów i materiałów.

Na szczęście wszystkie te problemy to już przeszłość! Markowe folie przeciwsłoneczne Llumar to produkty najwyższej klasy i jakości, przygotowane specjalnie z myślą o redukowaniu efektów wzmożonego promieniowania słonecznego. Folie Llumar dostępne są w szerokim zakresie przepuszczalności światła i oferują redukcję do 90% całkowitej energii słonecznej co pozwala uzyskać obniżenie temperatury pomieszczenia nawet o 10-15°C. Efekt ten naturalnie umożliwia znaczące zmniejszenie kosztów klimatyzacji i ogrzewania oraz zapewnia 99.8% redukcji szkodliwego promieniowania UV. Montaż możliwy jest na wszystkich rodzajach szkła.

Koszty instalacji folii są jednorazowe i nie generują żadnych dodatkowych czy ukrytych wydatków przez lata użytkowania, a z racji usprawnienia działania systemów klimatyzacyjnych w wielu obiektach inwestycje w folie przeciwsłoneczne zwracają się przeważnie w niecałe 2 lata.

Folia THE 80 BL

Ta specjalna folia została zaprojektowana i przygotowana z myślą by oferować możliwie jak największy poziom redukcji temperatury przy jednoczesnym zachowaniu jasności i przejrzystości pomieszczeń porównywalnym do tego oferowanego przez zwykłe, nieofoliowane okna.

Folie refleksyjne RHE

Folie z serii RHE dzięki kombinacji materiałów, z których są przygotowane i bardzo wysokich parametrów technicznych oferują nieporównywalną oraz bezkompromisową redukcję całkowitej energii słonecznej na poziomie nawet do 90%.

Folie neutralne NHE

Produkty z grupy NHE zostały opracowane w technologii oferującej zbliżony do „naturalnego” widok przez szybę. Barwa światła wpadającego do pomieszczenia jest "ciepła". Na zewnątrz folie w mniejszym stopniu tworzą efekt lustra.

Folie neutralne wewnętrzne N

Ze względu na swój niepowtarzalnie subtelny i „ciepły” odcień folie N poprawiają bezpośredni efekt wizualny praktycznie każdej powierzchni szklanej – zarówno małej jak i dużej – jednocześnie nie powodując zaciemnienia pomieszczeń.

Dołącz do zadowolonych Klientów, wyślij do nas zapytanie już dzisiaj.