NEW STYLE FOR YOUR CAR
+48 500 600 410

Folie dekoracyjne i matowe

ZACHOWAJ SWOJĄ PRYWATNOŚĆ

Folie matowe są najpopularniejszą metodą, która pozwala kreatywnie kształtować wnętrze wokół siebie, a także skutecznie blokuje wgląd do pomieszczenia osobom trzecim. Jeśli zależy Ci na dyskrecji, jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie, gdyż taka folia zasłoni w 100% wszystko, co znajduje się wewnątrz; również wtedy, gdy zostanie zapalone światło. Jednocześnie, folie matowe charakteryzują się tym, że rewelacyjnie rozpraszają światło widzialne. To sprawia, że do pomieszczenia wpada większa ilość światła dziennego.

Tego typu rozwiązanie ma szerokie zastosowanie zwłaszcza tam, gdzie prywatność jest fundamentem, czyli w:

STWÓRZ PIERWSZORZĘDNY EFEKT WIZUALNY SWOJEGO POMIESZCZENIA

Zamontowanie folii dekoracyjnych to szybki i wygodny sposób zastąpienia tradycyjnych firanek awangardowymi ozdobami.

Folie dekoracyjne znajdują zastosowanie szczególnie w miejscach, gdzie istotną rolę odgrywa fantazyjny design i wyeksponowanie oryginalności przestrzeni, w której się znajdujemy. Stosuje się je więc głównie w salach konferencyjnych, oknach biurowych oraz w szklanych gablotach. Perfekcyjnie prezentują się też w pomieszczeniach domowych -łazience, kuchni czy pokoju gościnnym - w zasadzie wszędzie tam, gdzie zależy nam na nietypowym efekcie wizualnym wnętrza.

W odróżnieniu od pozostałych, folie dekoracyjne nie są jednolite, lecz podzielone na wiele mniejszych wzorów przeplatanych folią bezbarwną. Montuje się je po wewnętrznej stronie szyby.

ZBUDUJ PRZESTRZEŃ WOKÓŁ SIEBIE!

Oferowane folie matowe i dekoracyjne są wykonane z najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii. Dokładamy wszelkich starań, aby pomieszczenie stało się Twoim azylem z niestandardową prezencją!