NEW STYLE FOR YOUR CAR
+48 500 600 410

Folie antywłamaniowe do samochodu

ZABEZPIECZENIE PRZED KRADZIEŻĄ

Zakup samochodu to zawsze spory wydatek. Jest on kupowany nierzadko kosztem wielu wyrzeczeń i poświęceń. Warto więc zwrócić szczególną uwagę na zabezpieczenie naszego pojazdu.

Dużą popularnością cieszy się jedno z najtańszych i najskuteczniejszych sposobów ochrony mienia - folia antywłamaniowa. Folie 4 MIL, które posiadamy w swojej ofercie są solidną barierą przed kradzieżą czy włamaniem, tworzą swoistą tarczę. Chronią przed uszkodzeniami wszelkiego typu, od niewielkich rys, aż po wybuchy. Znacząco wzmacniają powierzchnię szklaną, a zatem maksymalnie utrudniają rozbicie szyby w przypadku ataku wandalizmu.

Nasze folie antywłamaniowe posiadają atesty i certyfikat Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych. Przepuszczalność światła widzialnego tej folii to 89%, dlatego też można ją stosować do zabezpieczenia szyb w przednich drzwiach samochodów przed włamaniem.

OCHRONA CIAŁA PRZED SKALECZENIEM

Jednym z zadań folii antywłamaniowej jest zapobieganie rozpryskiwaniu się odłamków szkła po rozbiciu szyby. Nawet po uderzeniu ostrym przedmiotem szyba zabezpieczona folią nie rozpada się. Może to być szczególnie istotne np. podczas stłuczki na drodze - w momencie, gdy dojdzie do zbicia szyby, folia zostaje na miejscu, uniemożliwiając odłamkom szkła dotarcie do wnętrza auta, tym samym - chroniąc pasażerów przed skaleczeniem.

Istotnym atutem prezentowanych produktów jest też ich elastyczność i odporność na starzenie się oraz gwarancja, którą otrzymuje od nas każdy Klient.